© 2019

poniedziałek-niedziela 24h/dobę 

Godziny otwarcia

Kontakt

naratunek24@gmail.com

https://www.facebook.com/naratunek24/

40-082 Katowice
Jana III Sobieskiego 11/CD18

Szkolenia i Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy ( KPP )

TRANSPORT MEDYCZNY CHOREGO ŚLĄSK

Zadzwoń do nas

NARATUNEK24 PRYWATNY TRANSPORT MEDYCZNY

Zadzwoń do nas

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy ludźmi z pasją ratowania ludzkiego zdrowia i życia. W skład naszego zespołu wchodzą ratownicy medyczni, ratownicy wodni, strażacy, żołnierze… czyli szeroko rozumiane służby ratunkowe. Swoją wiedzę i umiejętności przekazujemy na wszystkich poziomach nauczania rozpoczynając od przedszkoli do których kierujemy program psychoedukacyjny w postaci  szkoleń z pierwszej pomocy.

 

Szkolenia z pierwszej pomocy obejmują kursy:

 

Kurs kwalifikowana pierwsza pomoc

Szkolenia z pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach i wypadkach w różnych wariantach, moduły wykładowe oraz ćwiczenia i symulacje medyczne. To od Ciebie zależy ile chcesz nam poświęcić czasu i jak bardzo chcesz utrwalić wiedzę . 

Baza dydaktyczna do kursów pierwszej pomocy oparta jest na najbardziej zaawansowanym sprzęcie marki Laerdal, Simulaids, Innosonian większość tych fantomów   wypożyczamy  również do szkół i innych  placówek oświatowych, których po prostu nie stać na zakup tak innowacyjnego sprzętu.
 

Co proponujemy?

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach. Kurs KPP prowadzony jest przez zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej. Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Śląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem , uczestnik kursu po zadanym egzaminie otrzymuje tytuł „Ratownika”.

 

Recyrtyfikacja Kwalifikowanej pierszej pomocy

Przeprowadzamy program kursu przypominającego (recertyfikacji) KPP w większości pokrywa się z programem pełnego szkolenia z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W przypadku recertyfikacji zajęcia prowadzone są wyłącznie w formie ćwiczeń i symulacji.

Szkolenia i kursy Kwalifikowana Pierwsza Pomoc (KPP)

SZKOLENIA I KURWSY KWALIFIKOWANA PIERWSZA POMOC KPP